Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1071  
Vechi 27.06.2012, 11:52:29
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Adriana Cluj Vezi mesajul
Vsovi, da' cu varza a la Cluj ce-ai avut?

Păi așa au denumit ei scrierile mele, o varză monarhisto-băsistă.
Și avea dreptate, căci sunt monarhist și nici cu Băsescu nu mi-e rușine, și l-am servit cu ea a la Cluj.

Dar se pare că lui nu-i place varza ci rahatul turcesc cu stafide roșii și pudrat cu zahăr alb... neștiind că e plin cu neghine toxice și viclene puse acolo de cel rău care a preluat puterea și a furat tot ce a mai rămas: și suveranitatea, și legea, și constituția, și numele poporului, ei peștii și proxeneții care au făcut tranzacții cu curvele politice doborând guvernul legitim ca să dea lovitură de parlament, de stat, de guvern, de președinte, de TVR, de curte constituțională și de toate instituțiile de putere locale și naționale, doar pentru ca să transforme minciuna în adevăr și pentru a ridica impostura la rang suprem de naționalism, speculând postul ăsat negru și sănătos impus de Băsescu și Boc pentru ca să ieșim din criză, că cică n-a fost post ci că ne-a vrut răul. Prin post și rugăciune iese dracul ăsta populist și desfrânat și suicigașcă afară, numai așa!

Jos guvernul roșu impostor, trădător, laș, plagiator, ilegitim, mafiot, penibil, mincinos, corupt, și electoral care mituie și ispitește furând slava altora ca să fie numai ei aleși pe funcții și pentru a-și păstra puterea, cenzura, teroarea, incompetența flașnetată ca voința poporului, ca mare competență pusă în slujba poporului. Vai de noi cum ne mituie și ne ispitesc și ne mint în față pentru ca să lepădăm referndumul validat, pe Băsescu, pe rege, constituția, legea, și tot ce e bun, drept și adevărat în această țară!

Jos marionetele nomenclaturii comuniste, jos maimuțica, papagalul și ispisicuța motanului prăpădit.

Last edited by vsovivi; 27.06.2012 at 11:58:52.
  #1072  
Vechi 27.06.2012, 11:54:34
iuliu46 iuliu46 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.12.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.321
Implicit

Citat:
În prealabil postat de vsovivi Vezi mesajul
Adică ce a greșit Radu Vasile?
Că a luat nișlte alune și covrigei când a fost servit? Și de aici rezultă că e securist?

Nu pricepi că securiștii KGB și cei vânduți occidentalilor și cei naționaliști aruncau mereu viceversa ca să nu mai se știe cine sunt vinovații (nomenclatura PCR) și care iată cum prin tine îmi dă mie mai sus sulul de hârtie igenică, deci tu chiar nu pricepi că ești molipsit de năravul ăsta absurd și fățarnic prin care ei își spală faptele lor în public prin aruncarea pisicii negre moarte pe ceilalți?

Radu Vasile e un profesor strălucit de economie și un primministru care a trebuit să reziste hoardelor de mineri roșii și securiști ieșite din minți, ca să vină la București și să facă dezastru ca să se poată reemana babornița și să se erijeze la putere prin frontul salvării naționale, adică salavarea lor de brațul înarmat al legii... poporului român creștin!

NU ESTE SECURIST ci țărănist convins, un om de dreapta onest, iar dacă voi credeți toate bârfele viclene lansate de veritabuilii securiști și propagandiști roșii, păi ce să vă fac?

Nu turturicile pier pe limba lor ci ereții vopsiți, liliecii care se dau vulturi... adică toți papagalii așa ca papagalul cârlan cu papagal pe care tu îl imiți...

Nu mai îmi ține lecții de morală și de greșală că tu n-ai zis sau ce ai zis, că poți fi sigur că pricep prea bine ce decridibilizări practici pe bază de minciună, diversiuni, învârtoșeri și batjocură ispititoare ca să te cred ca prostu' și ca credulu' și să mă apuc ca un penibil și să mă justific...

Învață să respecți interlocutorii și să te ștergi la nas... cu sulul ăla de care ai amintit... căci eșit un puișor roșu păcălit și otrăvit de prietenii tăi mai mari (securiștii, nomenclaturiștii, 'ziariștii', și toți cei care te informează sau te ajută să te informezi 'corect').

Dacă nu ți-a plăcut varza mea a la Cluj, atunci n-ai decât să mânci rahat... turcesc cu stafide și lămâie, poate ți se mai îndulcește încăpățânarea cu care vrei să mă demonstrezi mincinos sau vândut sau eronat.
Ma inveti cum sa mananc rahat ? Cred ca ar trebui sa-ti dai mintea in judecata pentru abandon. Se pare ca te-a parasit de tot.
  #1073  
Vechi 27.06.2012, 11:58:37
iuliu46 iuliu46 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.12.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.321
Implicit

Citat:
În prealabil postat de vsovivi Vezi mesajul
Păi așa au denumit ei scrierile mele, o varză monarhisto-băsistă.
Și avea dreptate, căci sunt monarhist și nici cu Băsescu nu mi-e rușine, și l-am servit cu ea a la Cluj.
Esti monarhist cand mi-oi vedea eu ceafa.Tu doar te folosesti de regele Mihai dar tot pe Basescu il visezi si pe tron.

http://www.scribd.com/doc/58879672/P...l-tradatorilor
  #1074  
Vechi 27.06.2012, 12:11:59
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit

Citat:
În prealabil postat de iuliu46 Vezi mesajul
Ma inveti cum sa mananc rahat ? Cred ca ar trebui sa-ti dai mintea in judecata pentru abandon. Se pare ca te-a parasit de tot.
Nu rahatu' e vinovatu' ci credoolul necredincios care nu vrea să scoată neghina din inimă și să fie atent când papă varză sau rahat sau alte baclovele puse înainte.

Feriți-vă de aluatul fariseilor căci ei zic și nu fac, se îmbracă dar nu cred, se arată dar ascund, văruiesc dar nu se pocăiesc, slăvesc și se închină dar nu slujesc, scriu și vorbesc dar în deșert, se smeresc dar sunt trufași cinstindu-se între ei pentru fărădelegi și nedreptăți, fiind primii înainte la plăcinte și ultimii la război și înapoi când e de strâns și dat foc la gunoi... gunoiul lor cât munții cei mai înalți pe care șade capiștea aia a lor unde aduc jertfe tuturor mortăciunilor și spurcăciunilor.

Păi nu ea m-a părăsit ci eu am lepădat-o căci era vicleană și rea și puturoasă și am luat-o pe cea a Stăpânului și Învățătorului nostru. În ea niciodată nu se face întuneric!

Cu judecata se ocupă alții, cei ce n-au altceva de făcut decât să te sperie cu lăcomia legii cu care-și acoperă ei lăcomia pentru femeia străină, femeile altora, femeile cele mândre șio pline de toate nebuniile bărbaților lor, niște xenofobi, exclusiviști, misogini, vicleni răi fără scăpare și fără leac de vindecare, fataliști, superstițioși, invidioși, perfizi, ce se dau victime și dau lecții idioate de morală și de drept neștiind cum își sapă groapa lor și cum loruși își întind capacane nimicitoare!
  #1075  
Vechi 27.06.2012, 12:16:49
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit

Citat:
În prealabil postat de iuliu46 Vezi mesajul
Esti monarhist cand mi-oi vedea eu ceafa.Tu doar te folosesti de regele Mihai dar tot pe Basescu il visezi si pe tron.

http://www.scribd.com/doc/58879672/P...l-tradatorilor
Folosește două oglinzi, și ți-am zis că eu chiar aș vrea să-l suspende pe Băsescu pentru ca să nu mă prezind la referendum, pentru că n-aș vrea să facă și el 3 mandate ca Iliescu sau ca alții, roșii vopsiți, nu dau nume.

Ți-am spus că eu vreau referendum pentru monarhie și după Mihai îl vreau pe Duda pe tron și pe Margareta, căci ei sunt simbolul complet al Bisericii Domnului, simbolul cel mai mare al țării Lui.

Last edited by vsovivi; 27.06.2012 at 12:19:52.
  #1076  
Vechi 27.06.2012, 12:17:29
iuliu46 iuliu46 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.12.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.321
Implicit

Citat:
În prealabil postat de vsovivi Vezi mesajul
ei peștii și proxeneții care au făcut tranzacții cu curvele politice doborând guvernul legitim ca să dea lovitură de parlament, de stat, de guvern, de președinte, de TVR, de curte constituțională și de toate instituțiile de putere locale și naționale, doar pentru ca să transforme minciuna în adevăr și pentru a ridica impostura la rang suprem de naționalism,
Alta minciuna. Primii care au facut tranzactii cu femeile usoare din politica au fost Basescu si PDL-ul. Guvernul nu a fost niciodata legitim pentru ca nu a existat o majoritate a romanilor care sa acorde votul PDL-ului in anul 2008. USL-istii au facut acelasi lucru in momentul in care majoritatea romanilor isi doreau alegeri anticipate nu transferuri de curve politice.
  #1077  
Vechi 27.06.2012, 12:19:22
iuliu46 iuliu46 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.12.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.321
Implicit

Citat:
În prealabil postat de vsovivi Vezi mesajul
Folosește două oglinzi, și ți-am zis că eu chiar aș vrea să-l suspende pe Băsescu pentru ca să nu mă prezind la referendum, pentru că n-aș vrea să facă și el 3 mandate ca Iliescu sau ca alții, roșii, nu dau nume.

Ți-am spus că eu vreau referendum pentru monarhie și după Mihai îl vreau pe Duda pe tron și pe Margareta, căci ei sunt simbolul complet al Bisericii Domnului, simbolul cel mare al țării Lui.
Pai e normal sa spui ca vrei asta acum pentru ca vezi ca lumea il uraste pe Basescu. De ce n-ai vrut asta acum un an ? Atunci nu era guvern ilegitim ?
  #1078  
Vechi 27.06.2012, 17:39:47
vsovi vsovi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 16.02.2007
Locație: har†>>>s'C'e'r
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.993
Implicit

Citat:
În prealabil postat de iuliu46 Vezi mesajul
Alta minciuna. Primii care au facut tranzactii cu femeile usoare din politica au fost Basescu si PDL-ul. Guvernul nu a fost niciodata legitim pentru ca nu a existat o majoritate a romanilor care sa acorde votul PDL-ului in anul 2008. USL-istii au facut acelasi lucru in momentul in care majoritatea romanilor isi doreau alegeri anticipate nu transferuri de curve politice.
Ce vorbești 'frumosule'? Ce femei ușoare? V-au băgat în cap misoginii vicleni parveniți că cică sunt femei ușoare... dar masculii PSD plini de amante și psdiste și tsdiste ce fac striptis ai auzit? Tu știi despre proxeneții și pedofilii din PSD, ai auzit?

Voi vorbiți aiurea, voi ați înghițit ura și atacurile la fetele frumoase și femeile din PDL pe care le-au denigrat prin campanii demente cei din USL și voi i-ați crezut și vi acum să răstorni și să învârți adevărul preschimbându-l în minciună. Păi nu se vede că sunt frumoase și deștepte toate PDListele? Le-au pus ei etichete imorale și le-au denigrat nonstop pe toate televiziunile lor până toți fraierii și proștii au ieșit și ei pe toate drumurile să batjocurească. Voi sunteți complet stupizi!

Nimeni nu a făcut tranzacții cu femei ușoare ci se vede cât colo că sunt și frumoase și deștepte toate femeile din PDL și cele ce cred în Dumnezeu și sunt de partea adevărului indiferent din ce partid or fi ele, se vede.

Voi însă vorbiți numai din intoxicări ca misoginii.

Băsescu le-a dat o șansă la toate care au dorit să facă politică fiindcă respectă femeile, iar voi împreună cu USLașii le urâți și vă e frică foarte că vă ia locul, funcția... deci vezi de ce le-a înscenat toate mizeriile?

Păi cum să îți bați joc de Mona Muscă în timp ce te pupi cu Felix și cu Stănoiu și Oprescu

Băsescu le-a sprijinit pe toate: Mantale, Udrea, Macovei, Anastase, Sulfina, Boagiu, Turcan, Șandru, Ritzi, fiica lui cea mică, și pe toate căci toate sunt deștept și frumoase și le-a dat o șansă fără să le bage în pat așa cum insinuează excrocii și mincinoșii. Însă voi nu judecați drept ci credți în bârfele viclene și răutăcioase... că cică prin pile au ajuns sus... nu prin pile ci au fost sprijinite să înfrunte răutatea masculilor din propriul partid și din partidele adversare. Deci Băsescu a adus lumină la conducerea României căci toate au făcut doar lucruri bune inclusiv Rizi! Iată însă că voi pe a ați găsit-o ca marea coruptă, o fată de douăzeci și ceva de ani, pentru că a plătit mai sump un concert unde a cântat Zamfir și a venit ceva străin. Nu vă este rușine să denigrați româncele deștepte în timp ce adulați hoațele și impostoarele din PSD și PNL gen Stănoiu, Androneasca, Puvac, Plumb, și toate cadavrele politice aparținând nomenclaturii post comuniste?


Dacă mă mai faci mincinos ispitindu-mă am să te ignor că ești chiar priost crescut și nu numai.

Guvernul a fost foarte legitim din 2004 căci poporul a votat majoritar dreapta și Băsescu s-a străduit să ofere țării un guvern de dreapta.

Apoi a trădat PNL și a dat PDL afară de la guvernare ca să curvească în ascuns în parlament.

Apoi Băsescu a făcut pe față un guvern PDL PSD, dar când au văzut greutățile crizei au tulit-o de la guvernare ca să urle din opoziție.

A tot chemat PNL-ul la guvernare dar papagalul cârlan a vândut de tot și au format cooperativa USLașilor trădători de țară și mari dărâmători de guverne legitime și autori la sfârșit a traunacționării curvelor politice de către peștii și proxeneții șefi pentru ca iată, să dea lovitură de parlament, de guvern legitim și să instaleze unul impostor, de locale, de TVR, de toate instituțiile publice, de CCR, și acum cică vrea să meargă în parlamentul european ca să ne reprezinte, adică a dat lovitură de președinte.

Păi cum să reprezinte maimuțica, papagalul și ispisicul ăla micul poporul român? Ei se reprezintă numai pe ei și pe tâmpiții care s-au lăsat păcăliți și mituiți de suicigașca tuturor diversiunilor și răutăților!

Deci dumneata să taci când vorbești cu mine, că mă și enervezi cât tupeu ai să practici năravul lor de a arunca faptele voastre pe alții, și doar te-am prevenit să nu mai procedezi viclean și penibil!

N-am scris să mai îmi dai replici căci nu poți fi onest... deci du-te și te joacă în altă parte și fă pe alții mincinoși că poate or să te creadă! Până atunci tu te-ai dovedit mincinosul și fraierul și ți-am demonstrat mereu, dar degeaba căci o dai mereu la întors! Fiindcă nu ești drept pe drept ci nedrept pe drept și pe nedrept!
  #1079  
Vechi 27.06.2012, 17:51:47
vsovi vsovi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 16.02.2007
Locație: har†>>>s'C'e'r
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.993
Implicit

Citat:
În prealabil postat de iuliu46 Vezi mesajul
Pai e normal sa spui ca vrei asta acum pentru ca vezi ca lumea il uraste pe Basescu. De ce n-ai vrut asta acum un an ? Atunci nu era guvern ilegitim ?
Cred că ești dus cu pluta, păi nu am scris clar de ce? Păi pentru că are 8 ani de mandat, adică 2 cicluri electorale, așa cum prevede constituția, căci cei 5 ani băgați în constituție sunt anticonstituționali!.. căci băieții 'buni' și roșii au făcut chiar constituția să fie anticonstituțională căci pe președinte și pe aleși i-a plasat deasupra legii și deasupra celorlalți cetățeni, adică i-a privilegiat aiurea, contrazicând constituția prin ea însăși. Dar trebuie respectată și la literă și mai ales la sensul ei democratic, iar democrația are cilul de 4 ani și bine ar fi de s-ar reduce la 2 căci s-ar mai liniști circul!

Deci m-aș bucura să fie suspendat Băsescu nu pentru mine ci pentru el, căci eu am zis că nu mă duc la referendumul de demitere ca nu cumva să votez contra... sau Doamne apără și păzește pentru! Însă aș vrea să fie demis pentru că are 8 ani de mandat, și dacă mai continuă devine un fel de Iliescu 3 mandate.

Guvernul a fost ilegitim din din '47 și din '90 începând căci băieții furaseră revoluția și de atunci a fost tot ilegitim până la guvernul Ciorbea și Vasile și Boc și Ungureanu, restul sunt rodul furtului, al hoției, al nedreptății și păcălirii și întoxicării populației.

Însă guvernul măscăricilor marionete de azi le întrece pe toate în ilegitimitate și impostură și incompetență și tupeu și minciună și populism și ce rău mai vrei.

Deci de aia strig mereu: jos guvernul păcălicilor cu ochii roșii!.. care s-au erijat sub numele poporului că cică ne reprezintă pe noi... Păi ăștia se reprezintă numai pe ei înșiși și prostiile lor, pe Mugurel și don Georgio, masoneria și nomenclatura comunistă și băieții cu ochii bleumarin și toate fărădelegile posibile și imposibile și toate terorismele și cenzurile și specialitățile și privilegiile pe nedrept făcute de 66 de ani! Ei sunt ultimile mănuși ale antichristului din ascuns, a satanei și a proorocului mincinos cu care vă gâdilă la orgoliu ca să tăceți de frică și pentru mită și ispită, or să vă dea din 2013.

Nu mă mai contrazice ci du-te și vezi-ți de treaba ta că m-ai supărat iară fiindcă minți crezând că spui adevărul și aperi cauza adevărului, și așa ceva e foarte trist și dureros, mă doare și pentru tine căci ești plin de neghine din aluatul cel mai toxic al fariseilor vicleni ascunși și perfizi! NU e de râs!

Tu însă iar o să zici că mint... asta numai findcă așa ești tu... și ce să mă fac eu cu tine... o faci mereu ca să devin ridicool când îți răspund și îți demon-stressz că e altfel Adevărul de cum îl știai tu de la flașnetarii roșii care repetă minciunile și nedreptățile lor până mor... insinuînd că cică ei sunt poporul, ferească Dumnezeu. V-au păclit ca pe proști!

Last edited by vsovi; 27.06.2012 at 18:15:08.
  #1080  
Vechi 27.06.2012, 20:42:27
iuliu46 iuliu46 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.12.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.321
Implicit

Citat:
În prealabil postat de vsovi Vezi mesajul
Ce vorbești 'frumosule'? Ce femei ușoare? V-au băgat în cap misoginii vicleni parveniți că cică sunt femei ușoare... dar masculii PSD plini de amante și psdiste și tsdiste ce fac striptis ai auzit? Tu știi despre proxeneții și pedofilii din PSD, ai auzit?

Voi vorbiți aiurea, voi ați înghițit ura și atacurile la fetele frumoase și femeile din PDL pe care le-au denigrat prin campanii demente cei din USL și voi i-ați crezut și vi acum să răstorni și să învârți adevărul preschimbându-l în minciună. Păi nu se vede că sunt frumoase și deștepte toate PDListele? Le-au pus ei etichete imorale și le-au denigrat nonstop pe toate televiziunile lor până toți fraierii și proștii au ieșit și ei pe toate drumurile să batjocurească. Voi sunteți complet stupizi!

Nimeni nu a făcut tranzacții cu femei ușoare ci se vede cât colo că sunt și frumoase și deștepte toate femeile din PDL și cele ce cred în Dumnezeu și sunt de partea adevărului indiferent din ce partid or fi ele, se vede.

Voi însă vorbiți numai din intoxicări ca misoginii.

Băsescu le-a dat o șansă la toate care au dorit să facă politică fiindcă respectă femeile, iar voi împreună cu USLașii le urâți și vă e frică foarte că vă ia locul, funcția... deci vezi de ce le-a înscenat toate mizeriile?

Păi cum să îți bați joc de Mona Muscă în timp ce te pupi cu Felix și cu Stănoiu și Oprescu

Băsescu le-a sprijinit pe toate: Mantale, Udrea, Macovei, Anastase, Sulfina, Boagiu, Turcan, Șandru, Ritzi, fiica lui cea mică, și pe toate căci toate sunt deștept și frumoase și le-a dat o șansă fără să le bage în pat așa cum insinuează excrocii și mincinoșii. Însă voi nu judecați drept ci credți în bârfele viclene și răutăcioase... că cică prin pile au ajuns sus... nu prin pile ci au fost sprijinite să înfrunte răutatea masculilor din propriul partid și din partidele adversare. Deci Băsescu a adus lumină la conducerea României căci toate au făcut doar lucruri bune inclusiv Rizi! Iată însă că voi pe a ați găsit-o ca marea coruptă, o fată de douăzeci și ceva de ani, pentru că a plătit mai sump un concert unde a cântat Zamfir și a venit ceva străin. Nu vă este rușine să denigrați româncele deștepte în timp ce adulați hoațele și impostoarele din PSD și PNL gen Stănoiu, Androneasca, Puvac, Plumb, și toate cadavrele politice aparținând nomenclaturii post comuniste?


Dacă mă mai faci mincinos ispitindu-mă am să te ignor că ești chiar priost crescut și nu numai.

Guvernul a fost foarte legitim din 2004 căci poporul a votat majoritar dreapta și Băsescu s-a străduit să ofere țării un guvern de dreapta.

Apoi a trădat PNL și a dat PDL afară de la guvernare ca să curvească în ascuns în parlament.

Apoi Băsescu a făcut pe față un guvern PDL PSD, dar când au văzut greutățile crizei au tulit-o de la guvernare ca să urle din opoziție.

A tot chemat PNL-ul la guvernare dar papagalul cârlan a vândut de tot și au format cooperativa USLașilor trădători de țară și mari dărâmători de guverne legitime și autori la sfârșit a traunacționării curvelor politice de către peștii și proxeneții șefi pentru ca iată, să dea lovitură de parlament, de guvern legitim și să instaleze unul impostor, de locale, de TVR, de toate instituțiile publice, de CCR, și acum cică vrea să meargă în parlamentul european ca să ne reprezinte, adică a dat lovitură de președinte.

Păi cum să reprezinte maimuțica, papagalul și ispisicul ăla micul poporul român? Ei se reprezintă numai pe ei și pe tâmpiții care s-au lăsat păcăliți și mituiți de suicigașca tuturor diversiunilor și răutăților!

Deci dumneata să taci când vorbești cu mine, că mă și enervezi cât tupeu ai să practici năravul lor de a arunca faptele voastre pe alții, și doar te-am prevenit să nu mai procedezi viclean și penibil!

N-am scris să mai îmi dai replici căci nu poți fi onest... deci du-te și te joacă în altă parte și fă pe alții mincinoși că poate or să te creadă! Până atunci tu te-ai dovedit mincinosul și fraierul și ți-am demonstrat mereu, dar degeaba căci o dai mereu la întors! Fiindcă nu ești drept pe drept ci nedrept pe drept și pe nedrept!
Ai consumat atata curent sa scrii chestia asta fara sa pricepi ca eu ma refeream la UNPR , la curvele pe care Basescu le-a furat de la PSD si PNL ca sa-si faca o majoritate.
Dar nu ma mir ca nu intelegi nimic, ramai in delirul tau si cand o termina Basescu mandatul ia-l acasa.
Subiect închis



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
cine/ce sunt? victortiti89 Din Noul Testament 1 29.05.2011 18:31:25
Cine are nevoie laurschepsis Umanitare 2 24.02.2011 23:01:53
Cine stie? Adriana Cluj Generalitati 2 26.08.2010 21:36:05
Cine stie? KKokos Generalitati 2 02.12.2009 18:24:33
Eu cu cine votez? ClaudiuT Stiri, actualitati, anunturi 81 02.08.2009 23:22:27