Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Cultura, Arta, Stiinta > Teologie si Stiinta
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #51  
Vechi 28.11.2012, 02:51:59
AlinB AlinB is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.01.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 20.084
Implicit

Citat:
În prealabil postat de neica_nimeni_altul Vezi mesajul
Doar pentru a bloca o dezbatere, provocata cu mult timp in urma de Eugen7 Gantolea, referitoare la viziunea lui inginereasca proprie asupra Cosmologiei si relatia dintre acesta cu Big-Bang-ul ... eu cred ca este foarte bine de dezbatut acest subiect ...
Daca te-ai obosi sa citesti titlul topicului, ai vedea ca este despre cu totul altceva.

Iar daca ai avea bun simt, ti-ai da seama ca celelalte doua topicuri unde ai venit cu aceeasi polologhie care nu esti in stare sa o "dezbati" decat copy/paste, au fost inchise tot din cauza ta.

Cu nitel EQ, asta ar trebui sa-ti miroasa a avertisment si sa iei macar o pauza.

Mai ales ca ti s-a aratat deja unde gresesti, dar continui sa sustii aceleasi enormitati.

Ti s-a explicat si pe sciencia.ro unde gresesti (apropo, ai fost banat pana la urma?), dar continui sa sustii aceleasi enormitati.

Nu vad de ce s-ar angaja cineva la un dialog cu tine.

Last edited by AlinB; 28.11.2012 at 03:17:31.
  #52  
Vechi 28.11.2012, 03:18:27
neica_nimeni_altul's Avatar
neica_nimeni_altul neica_nimeni_altul is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 20.07.2011
Locație: Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 506
Thumbs down

Citat:
În prealabil postat de AlinB Vezi mesajul
Iar daca ai avea bun simt, ti-ai da seama ca celelalte doua topicuri unde ai venit cu aceeasi polologhie care nu esti in stare sa o "dezbati" decat copy/paste, au fost inchise tot din cauza ta.
Acum ne dai impresia ca-i citesti gandurile adminului acestui forum ... te rog sa ma scutesti cu obsesiile tale, chiar nu-ti dai seama cat esti de penibil ?

@AlinB, DragosP, si toate specimenele de genul lor, faceti un efort si constientizati ca voi, pe acest forum, nu sunteti moderatori, adica pe intelesul vostru, nu puteti bloca sau influenta o discutie sau alta, si nici nu puteti inchide un topic. Tot ce puteti si aveti libertatea sa faceti, este sa participati cu intrebari/raspunsuri pertinente si sustinute de dovezi, la o eventuala discutie. ATAT!

Ca in mintea voastra va comportati ca niste moderatori, asta e evident, ca in realitate doar "nimiciti" orice urma de dialog, asta e un scop pe care-l urmariti cu o tenacitate draceasca ... dar nu sunteti un rau necesar, va asigur.

Daca Eugen7 nu va dori sa participe la o eventuala discutie pe tema cosmologiei G7, chiar nu mai conteaza, probabil ca se vor gasi destui care sa fie interesati de acest subiect (de preferat studentii la teologie).

Am deschis deja un topic nou pe aceasta tema:

Un chestionar cosmologic original - http://www.crestinortodox.ro/forum/s...ad.php?t=15791

Last edited by neica_nimeni_altul; 28.11.2012 at 06:11:14.
  #53  
Vechi 28.11.2012, 08:00:38
DragosP's Avatar
DragosP DragosP is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 23.03.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 6.591
Implicit

Citat:
În prealabil postat de neica_nimeni_altul Vezi mesajul
Yasmina, cred ca confunzi (intentionat sau nu), nu este un atac la mama, este doar o enumerare a posibilitatilor multiple de informare ale detectivului AlinB ... care a lasat acest subiect in aer, fara a ne spune daca a aflat cand s-a spovedit pentru prima data tipul ala, Lemnaru ...

Se pare ca nici Yasmina nu este interesata de subiectul topicului, ci doar de intriga pe care o poate starni acesta confuzie sau remarca ei nevinovata
Așa se pare...
Toată lumea e împotriva ta...
Dar, dacă mai mulți iti spun că ești beat, te duci și te culci.

P.S. În limita puterilor tale, încearcă să folosești un mod de adresare mai puțin agresiv.
__________________
Îmi cer scuze celor pe care i-am supărat!
"Trebuie sa mori înainte de a muri
Pentru a nu muri atunci când mori"
Subiect închis

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Semnele mortii Ionut27 Generalitati 9 14.10.2013 19:34:53
Cum putem ii mai putem ajuta pe cei dragi care s-au stins? alex190 Spiritualitatea ortodoxa 14 12.09.2012 22:24:24
Anuntul mortii Ioan-Victor Generalitati 16 26.09.2010 08:24:20
Mortii rafella Generalitati 146 22.06.2010 18:18:45
Inaintea mortii mara2008 Generalitati 9 25.08.2008 13:23:15