Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Umanitare
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #24  
Vechi 02.11.2009, 12:39:11
emiliulia emiliulia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2009
Locație: dorohoi,strada transilvaniei numarul 11
Religia: Ortodox
Mesaje: 153
Implicit sarut mana

imi pare rau ca unii oameni nu cred in necajul nostru si ne fac hoti si altfel imi pare rau ca nu am intrat pana acum dar am avut probleme cu calculatorul fiind stricat ,am vazut ca cineva a incercat sa zica iar pe forum ca suntem hoti si altfel ,am postat anuntul si pe alte forumuri si tot indrumat de mai multe persoane am rugat adminii sami steraga tot si nikul sa nu mai apar niciunde ,au fost si sunt persoane care au crezut in necajul nostru si neau ajutat cum au putut dar unii neau judecat la nesfarsit se vede ca nu neam ascuns cu nimic am dat numele nostru corect si am spus toata situatia noastra reala si pentru cine nu crede va rog personal sa sunati preotul sa vb cu dumnealui sau daca aveti pe cineva sa trimiteti la noi si mai bine ar fi ,numi vine sa cred cati oameni rai sunt pe lumea asta si care vb urat despre semanul lor va rog sa ma iertati ca vam pus numele celor care neati ajutat si va rog din suflet sa va interesati despre noi cum doriti dumneavoastra sa faceti si cu politie daca doriti sa vedeti ca nu am incercat sa furam pe nimeni in nici un fel suntem saraci si cu frica de Dumnezeu acesta va fi ultimul meu mesaj de pe acest forum nu voi mai intra nici decum cei care doresc sa ne caute sa ne ceara explicatii deja stiti emailul nostru ,imi pare foarte rau ca iar sa creat o neintelegere ,dar oamenii care nu cred in necazul nostru nici de acum nu vor crede va multumim tuturor pentru sprijin si ajutor Dumnezeu va avea grija de fiecare sii va da dupa fapte daca dumneavoastra credeti ca am vrut sa inselam pe cineva cu ceva va rog sa va interesati de viata noastra ,de pe acel forum unde aveti linkul pus ca persoana respectiva nu ne crede nui nici o problema o persoana nea trimis 20 de euro si alta persoana niste haine care neau foast cerute inapoi vom face in asa fel incat i le vom returna cu draga inima ,va doresc numai bine cu sanatate si Dumnezeu sa va ajute ,acesta fiind ultimu nostru mesaj va multumim din suflet pentru tot si tuturor care neati ajutat si neati crezut ,Dumnezeu sa ne ajute .
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Fericiti cei saraci cu duhul! patinina34 Generalitati 31 27.04.2012 01:00:27
Este imposibil sa facem bine celorlalti daca suntem saraci? Florin-Ionut Umanitare 60 09.02.2011 19:58:11
Saraci si cu datorii! rusumadena Umanitare 0 16.12.2010 18:59:04
Salarului preotilor saraci Indraznetul Generalitati 13 04.02.2008 20:55:48