Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Sfanta Scriptura > Din Vechiul Testament
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #121  
Vechi 13.04.2011, 16:54:08
ioan cezar
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit Neatentia si nestiinta ne joaca feste

Citat:
În prealabil postat de calator prin ploaie Vezi mesajul
Cred ca merita sa I se scrie numele cu majuscula , adica Dumnezeu....atentie la titlu....
Ei, a fost o greseala datorata neatentiei si nestiintei, acum cred ca stiu mecanismul erorii.
Scrisesem TOT titlul cu majuscule, pentru ca asa e redactat titlul extrasului, cu majuscule, in cartea din care am citat. Si mi-a placut sa las titlul asa cum il gasisem.
Nu am vrut sa modific nimic, din dorinta de a nu pune eu absolut nimic peste ce era acolo...

Dar nu am stiut ca programul rescrie automat, daca scriem titlul cu majuscule, punind textul ca pe o propozitie oarecare.

Cel putin asa imi explic... oi fi fost de-a dreptul neatent?

Uite, fac acum un experiment de proba: scriu in titlu cu majuscule NEATENTIA SI NESTIINTA NE JOACA FESTE. Sa vedem ce iese dupa ce dau "Raspunde la mesaj"!

Aha! Asta era! (am verificat cu Vizualizare) Atunci ma grabisem, nu verificasem cu "Vizualizare".

Regret incidentul. Bine ca am priceput care a fost mecanismul erorii.
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
De ce ii uraste lumea pe crestini ? laotze Intrebari utilizatori 43 29.04.2011 16:00:46
Despre ura.. Cum iertam celui ce ne uraste si e greseste ionut12 Generalitati 0 28.09.2010 23:46:17