Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Stiri, actualitati, anunturi
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 29.06.2010, 23:27:17
geo.nektarios's Avatar
geo.nektarios geo.nektarios is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.07.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.357
Arrow Rămas bun! Sa ne vedem la Poarta Raiului!

De multe ori am spus pe diferite threaduri ca nu mai scriu pe forum, dar tot am scris, insaam decis acum, sa imi iau ramas bun de la toti de pe forum, sa va multumesc pentru ca m-ati primit intre voi, si va rog sa ma iertati pentru toate cate v-am suparat: cu mandriile si incapatanarile mele, sau cu cuvintele aspre si pline de ravna, sau cu tot ce v-am nemultumit! Am incarcat pe cat am putu si m-a luminat Dumnezeu si Sf.Nectarie sa va ajut pe fiecare in parte, asa cum sunt eu, si nu un alt George!
Contul nu il sterg, cine vrea sa vada cele trei albume pe pagina de profil, le poate vedea - Sfantul Nectarie din Eghina, Muntele Athos, si Icoane facatoare de minuni din Muntele Athos, imagini facute de mine personal si nu luate de pe internet!

Am multi prieteni aici, le cer iertare pentru ca nu voi mai intra pe acest forum, dar sa nu uite niciunul ca ii pomenesc la nesmeritele mele rugaciuni pe fiecare in parte, rugand Bunatatea lui Dumnezeu si a Sfintilor pentru fiecare, pentru care nedajduiesc ca Se va milostivi si de mine Dumnezeu!!!

Sa na intalnim la Poarta Raiului! Amin!
__________________
Reply With Quote
 

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Cu si despre muzica... sfaturi, pareri, orice, sa vedem xanixade Generalitati 86 10.02.2015 08:14:02
sa ne vedem la poarta raiului! lore86 Generalitati 11 31.08.2010 21:29:54
Scrisori deschise a unuia ramas in tara si a unui emigrant patinina34 Generalitati 27 02.02.2010 12:36:48
Despre frumusetile Raiului glykys Generalitati 42 11.11.2009 12:21:10
Mama a murit, dar in locul ei a ramas Biblia BotosRemusEmilian Generalitati 0 20.04.2008 15:09:35