Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #991  
Vechi 21.06.2012, 11:49:06
iuliu46 iuliu46 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.12.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.321
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Adriana Cluj Vezi mesajul
Tu pe toate le stii si ai dreptate! Incepem cu vapoarele si terminam cu aurul?

http://www.youtube.com/watch?v=22O9J8PRK-Y
Ce te certi cu el n-ai vazut ca i-au facut colonei pe toti basistii ? Spera si el macar caprar sa ajunga.
  #992  
Vechi 21.06.2012, 12:30:55
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit

Citat:
În prealabil postat de iuliu46 Vezi mesajul
Ce te certi cu el n-ai vazut ca i-au facut colonei pe toti basistii ? Spera si el macar caprar sa ajunga.
Rău ați ajuns dacă-i urmăriți și-i credeți pe mercenarii de pe Antene, voi știați că Ciutacu a pus umărul la vânzarea Sidex? El l-a hotărât pe șeful sindical să cedeze și să vândă la indian. A povestit lăudându-se chiar cu isprava asta. Poate tot așa vă distrați voi și când ne-au lăsat fără Petrom, fără alumină, fără cupru, fără subsol, fără Romtelecom, fără băncile românești, fără FNI, fără bani în conturi că au tipărit bani, fără flotă, fără studenți căci i-a bătut minerii, fără teroriști, fără popor căci au plecat la muncă, fără gaz, fără electricitate, fără apă și canal, fără rezervele din marea neagră, căci totul e concesionat, fără deltă, fără economie, fără bani căci ne-am împrumutat până peste cap... fără muncitori români căci toate firmele de stat au fost date pe nimic, inclusiv firmele de gospodărire publică... iar voi vă distrați poate. Hai să râdem împreună cu trădătorii și vânzătorii. Bună gLumea! Vai nouă!

Și apropos de lista cu colonei, zicea cineva că aia e lista de rezerviști... oameni pe care armata lui Oprea i-a avansat în rezervă... poate așa se procedează, habar-n-am... dar nu cred că lista respectivă poate fi altceva decât o intoxicare crâncenă, o diversiune, ca să estompeze știrea cu Copy-lot-ul... sau Ctrl-V.Ponta.

Și oare Oprea de unde a plecat el și pe cine sprijină el acum? Nu pe dottore cappo di tutti cappy junior? Ia gândiți-vă voi puțin mai mult! Famiglia vă intoxică și voi credeți...

Deci iată cum râde ciorb de oală spartă. Era tocmai oala din care se desprinse din cauza atâtor fumuri...

Last edited by vsovivi; 21.06.2012 at 12:35:12.
  #993  
Vechi 21.06.2012, 12:35:51
DragosP's Avatar
DragosP DragosP is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 23.03.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 6.591
Implicit

Dap.
ADEVĂR scris-ai jupâne!
Vreau și eu o avansare de la subloitenent (deh, doar un student amărât ce a făcut la t.r.) la măcar lotenet-colonel.
Că deh, așa se face.

Dar să nu uit: în mintea ta și lucrul drept se strâmbă.
__________________
Îmi cer scuze celor pe care i-am supărat!
"Trebuie sa mori înainte de a muri
Pentru a nu muri atunci când mori"
  #994  
Vechi 21.06.2012, 12:39:56
Adriana Cluj
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de iuliu46 Vezi mesajul
Ce te certi cu el n-ai vazut ca i-au facut colonei pe toti basistii ? Spera si el macar caprar sa ajunga.
Pai el saracu, spre deosebire de aia, chiar ca ar merita! ca uite aici ce lupta de lamurire duce cu noi!!
  #995  
Vechi 21.06.2012, 12:43:17
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Adriana Cluj Vezi mesajul
Tu pe toate le stii si ai dreptate! Incepem cu vapoarele si terminam cu aurul?

http://www.youtube.com/watch?v=22O9J8PRK-Y
Dacă vrei,

1. Vapoarele au fost vândut de Văcăroiu la un armator grec, toată flota, era primministru, el a aprobat și PSD a încheiat afacerea în avantajul său, pe Băsescu nu a putut să-l bage la pușcărie pentru că el aprobase casarea a una sau două nave... și a demonstrat... pe tv și cât l-au tot acuzat pe nedrept, a demonstrat cu probe și semnătură, dar au scos diversiunea asta cu flota căci el fusese ministru de transporturi. Chiar și tot felul de securiști au recunoscut pe TV că Văcăroiu este autorul de facto al vânzării flotei!

2. Ia să vedem de când au concesionat aurul și ce guvern și cum e întocmit contractul. E de pe vremea lui Radu Vasile și Tăriceanu... sau Năstase sau Tăriceanu și Năstase. (Băsescu doar a cerut o soluție că ne facem de rușine: ori da ori ba!

3. Ia să vedem de la cine a cumpărat terenul Chevron și ce guvern a făcut concesionarea și cui și cine a semnat? (Năstase către firme PSD care au vândut apoi la Chevron).

4. Ia să vedem cine a vândut Petrom cu gaze și petrol cu tot, cine a vândut Marea Neagră cu rezervele, cine a vândut aluminiul, cuprul, pădurile la Haisam, și cine a cumpărat Delta Dunării și toate resursele...

Dacă nu vă pricepeți... măcar credeți pe cei ce nu mint și nu dezinformează!

Last edited by vsovivi; 21.06.2012 at 12:46:03.
  #996  
Vechi 21.06.2012, 12:47:27
Adriana Cluj
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Mai citeste inca o data cu mare atentie: vezi vreun nume?
Am zis: incepem?
Pricipisi?
  #997  
Vechi 21.06.2012, 12:51:51
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit

Citat:
În prealabil postat de DragosP Vezi mesajul
Dap.
ADEVĂR scris-ai jupâne!
Vreau și eu o avansare de la subloitenent (deh, doar un student amărât ce a făcut la t.r.) la măcar lotenet-colonel.
Că deh, așa se face.

Dar să nu uit: în mintea ta și lucrul drept se strâmbă.

Chiar așa? Tu cum vezi că e vorba de mintea mea? Ai făcut ochi, ai deschis ochii împreună cu pisicuțele și pisoii care se uită pe antenele motanului bătrân? Nu vezi tu cum au ei cozile strâmbe și înnodate? Nu vezi cum toate mâțele jigărite apar pe antene ca să vă convingă că Băsescu e vinovat?

Nu sunt băsist...

Mă mir cum puteți crede în tot felul de liste ridicole și absurde... adică cică pe toți i-a avansat la gradul de colonel...

Nu vedeți cum și-a bătut cineva joc de ei și ei chiar au dat știrea pe post ca o mare dezvăluire?

Păi și voi și ei sunteți de râsul întregii gLumi dacă puteți crede fără rezerve astfel de prostie lansată de Oprea.

Nu mă mir că am ajuns la 88% USL la locale!

E vai de noi dacă sfinții și apostolii Domnului tac... lemnele și pietrele strigă, dar voi nu le auziți! Voi vă distrați.

''În mintea mea și lucrul drept se strâmbă... ''

Dar în mintea ta?.. Mi-e frică să mai întreb sau să-mi pun problema... (sper măcar să ți-o găsesc, mintea căci de lucrul cel drept nu poate să fie vorba.)

Last edited by vsovivi; 21.06.2012 at 12:55:15.
  #998  
Vechi 21.06.2012, 12:54:00
Adriana Cluj
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de vsovivi Vezi mesajul

Nu sunt băsist...
Nu te mai uita si tu in gura la toti!!!!
Cum o sa fii? Eu am dedus ca esti elenist si robertist.....si dudist?
  #999  
Vechi 21.06.2012, 12:58:12
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Adriana Cluj Vezi mesajul
Mai citeste inca o data cu mare atentie: vezi vreun nume?
Am zis: incepem?
Pricipisi?
Nu.

Păi dacă ai zis, dacă ai vrut să începem, atunci ți-am povestit referitor la subiectele ridicate... de tine.
Nume nu văd... în schimb văd ceea ce nu mai există la statul român și la poporul român!.. CREDINȚA, Regele, dreptatea... și toate celelalte.

Bine că avem cu toții gușe și maimuțică copylot, papagal papagal, ispisicuță cu motănel ca să ne distrăm și să ne atragă.

Last edited by vsovivi; 21.06.2012 at 13:01:07.
  #1000  
Vechi 21.06.2012, 13:04:21
Adriana Cluj
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de vsovivi Vezi mesajul
dacă ai vrut să începem, .
Eu doar am intrebat (citeste cu mare atentie, inclusiv semnele de punctuatie...)
Propunerea iti apartine, deci.... ai drepturi de autor.
Noi te sustinem, facem galerie!
Subiect închis



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
cine/ce sunt? victortiti89 Din Noul Testament 1 29.05.2011 18:31:25
Cine are nevoie laurschepsis Umanitare 2 24.02.2011 23:01:53
Cine stie? Adriana Cluj Generalitati 2 26.08.2010 21:36:05
Cine stie? KKokos Generalitati 2 02.12.2009 18:24:33
Eu cu cine votez? ClaudiuT Stiri, actualitati, anunturi 81 02.08.2009 23:22:27