Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #401  
Vechi 03.06.2010, 18:04:24
maria-luisa maria-luisa is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.12.2009
Mesaje: 1.073
Implicit

De ce apar mesajele mele ca fiind postate de Florin-Liviu, iar cele ale lui Florin-Liviu ca fiind postate de mine? Nu inteleg. Va rog, domnule admin sa verificati despre ce este vorba.

Un exemplu mai jos. Acest mesaj a fost scris de Florin-Liviu, nu de mine. Mai sunt si altele care apar asa.

În prealabil postat de maria-luisa

ei... aici si eu sunt de acord cu tine... totusi esti un copil jucaus...
pe satana il iubesti mult ? este bun micutul de el ? sa-l iubim toti ? ne bate Dumnezeu la Judecata daca nu-l iubim ?

Exemplul de mai sus il gasiti aici: http://www.crestinortodox.ro/forum/s...t=9452&page=39 .

mai sunt si altele. Va rog sa-mi explicati. Nu inteleg de ce apare asa.

Acesta este scris de mine si apare ca fiind scris de Florin:

În prealabil postat de Florin Liviu

Cred ca avem idei diferite despre ce inseamna "satana"... Dar ce spui? parca ziceai ca nu mai vorbesti cu mine.

Ce s-a intamplat in acest topic? De ce apar mesajele asa?

In alte topicuri am vazut ca apare normal, ca de exemplu aici: http://www.crestinortodox.ro/forum/s...ead.php?t=9631 .

Last edited by maria-luisa; 03.06.2010 at 18:22:47.
Reply With Quote
  #402  
Vechi 03.06.2010, 19:30:22
Florin Liviu
Guest
 
Mesaje: n/a
Smile Simpatie

[quote=maria-luisa;256155]De ce apar mesajele mele ca fiind postate de Florin-Liviu, iar cele ale lui Florin-Liviu ca fiind postate de mine? Nu inteleg. Va rog, domnule admin sa verificati despre ce este vorba.

Oare este posibil ca noi doi sa fim unul si acelasi ?!? Adica tu un barbat de 40 de ani si eu o fetita de 20 ?!? Oare ne-ar avantaja sau nu ?!? Eu zic sa dam neaparat pe cineva in judecata ! Consider ca ni s-au adus grave prejudicii amundurora !
Vreau tap-ispasitor !! Capul lui Motoc vrem !!


Sincer vorbind eu cred ca atat de sigura si insistenta cat esti 'mneata ai zapacit tot forumul micuta mea zglobie si naiva ! Ne-ai facut praf pe toti ! Iar eu pacatosul retrag jignirile toate si iti cer iertare ! Ma judeca acum alti decat tine si care-ti sunt mult inferiori si n-au inteles nimic din discutia noastra decat faptul ca eu te-am blestemat cand defapt vroiam doar sa recunosti (adevarul de care te temi) ca esti ortodoxa ! Eu chiar te simpatizez si am repetat acest lucru ! Accepta scuzele mele si nu mai insista pe acest topic atat de confuz. Te rog !
Reply With Quote
  #403  
Vechi 03.06.2010, 22:21:46
maria-luisa maria-luisa is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.12.2009
Mesaje: 1.073
Implicit

[quote=Florin Liviu;256169]
Citat:
În prealabil postat de maria-luisa Vezi mesajul
De ce apar mesajele mele ca fiind postate de Florin-Liviu, iar cele ale lui Florin-Liviu ca fiind postate de mine? Nu inteleg. Va rog, domnule admin sa verificati despre ce este vorba.

Oare este posibil ca noi doi sa fim unul si acelasi ?!? Adica tu un barbat de 40 de ani si eu o fetita de 20 ?!? Oare ne-ar avantaja sau nu ?!? Eu zic sa dam neaparat pe cineva in judecata ! Consider ca ni s-au adus grave prejudicii amundurora !
Vreau tap-ispasitor !! Capul lui Motoc vrem !!


Sincer vorbind eu cred ca atat de sigura si insistenta cat esti 'mneata ai zapacit tot forumul micuta mea zglobie si naiva ! Ne-ai facut praf pe toti ! Iar eu pacatosul retrag jignirile toate si iti cer iertare ! Ma judeca acum alti decat tine si care-ti sunt mult inferiori si n-au inteles nimic din discutia noastra decat faptul ca eu te-am blestemat cand defapt vroiam doar sa recunosti (adevarul de care te temi) ca esti ortodoxa ! Eu chiar te simpatizez si am repetat acest lucru ! Accepta scuzele mele si nu mai insista pe acest topic atat de confuz. Te rog !

Mi se pare ciudat cum de doar in discutiile cu tine s-a intamplat asa ( la postari), dar domnul admin mi-a explicat din ce cauza. :)
Uite si acum, desi am scris dupa QUOTE...
Reply With Quote
  #404  
Vechi 03.06.2010, 22:29:51
Doriana Doriana is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.11.2009
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 2.619
Implicit

Citat:
În prealabil postat de maria-luisa Vezi mesajul

Mi se pare ciudat cum de doar in discutiile cu tine s-a intamplat asa ( la postari), dar domnul admin mi-a explicat din ce cauza. :)
Uite si acum, desi am scris dupa QUOTE...
Cand mai vezi asa sterge chestia asta: [quote=maria-luisa;25619] si sa ramana doar asta [quote=Florin Liviu;256169], asa cum am facut eu acum . Se intampla si in alte discutii.
__________________
"Iar mie, să nu-mi fie a mă lăuda, decât numai în crucea Domnului nostru Iisus Hristos, prin care lumea este răstignită pentru mine, și eu pentru lume!" Gal 6:14
Reply With Quote
  #405  
Vechi 03.06.2010, 22:31:36
maria-luisa maria-luisa is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.12.2009
Mesaje: 1.073
Smile

[quote=Doriana;256193]Cand mai vezi asa sterge chestia asta: [quote=maria-luisa;25619] si sa ramana doar asta
Citat:
În prealabil postat de Florin Liviu Vezi mesajul
, asa cum am facut eu acum . Se intampla si in alte discutii.
Bine, am sa incerc sa vad ce iese. Multumesc pentru sfat. :)
Reply With Quote
  #406  
Vechi 03.06.2010, 22:33:14
maria-luisa maria-luisa is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.12.2009
Mesaje: 1.073
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Florin Liviu Vezi mesajul
De ce apar mesajele mele ca fiind postate de Florin-Liviu, iar cele ale lui Florin-Liviu ca fiind postate de mine? Nu inteleg. Va rog, domnule admin sa verificati despre ce este vorba.
test ........
Reply With Quote
  #407  
Vechi 03.06.2010, 22:34:42
maria-luisa maria-luisa is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.12.2009
Mesaje: 1.073
Implicit

[quote=maria-luisa;256194][quote=Doriana;256193]Cand mai vezi asa sterge chestia asta:
Citat:
În prealabil postat de maria-luisa Vezi mesajul
si sa ramana doar asta

Bine, am sa incerc sa vad ce iese. Multumesc pentru sfat. :)
Asta era, trebuia sa sterg [quote=maria-luisa]. Multumesc, Doriana! :)
Reply With Quote
  #408  
Vechi 03.06.2010, 22:35:14
Doriana Doriana is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.11.2009
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 2.619
Implicit

Citat:
În prealabil postat de maria-luisa Vezi mesajul
Bine, am sa incerc sa vad ce iese. Multumesc pentru sfat. :)

Ideea e sa-ti ramana doar un quote la inceput si unul la sfarsit...Ia uite ce a iesit acum...din cauza ca am scris eu mai multe quote-uri... :))

Test...PAi daca scrie florin lasa scris florin, daca scrii tu lasa numele tau...
__________________
"Iar mie, să nu-mi fie a mă lăuda, decât numai în crucea Domnului nostru Iisus Hristos, prin care lumea este răstignită pentru mine, și eu pentru lume!" Gal 6:14
Reply With Quote
  #409  
Vechi 03.06.2010, 22:41:35
maria-luisa maria-luisa is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.12.2009
Mesaje: 1.073
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Doriana Vezi mesajul
Ideea e sa-ti ramana doar un quote la inceput si unul la sfarsit...Ia uite ce a iesit acum...din cauza ca am scris eu mai multe quote-uri... :))

Test...PAi daca scrie florin lasa scris florin, daca scrii tu lasa numele tau...
Amuzant. Cred ca s-a gresit undeva cand am postat si dupa aceea la fiecare discutie am preluat eroarea. Cred ca asta este explicatia. Abia astazi am observat. :))
Reply With Quote
  #410  
Vechi 03.06.2010, 22:48:16
penticostalulmantuibil penticostalulmantuibil is offline
Banned
 
Data înregistrării: 27.04.2010
Locație: Constanta
Religia: Protestant
Mesaje: 649
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru penticostalulmantuibil Send a message via Skype™ to penticostalulmantuibil
Implicit

Si daca tot s-a elucidat chestiunea asta, ce zici Maria, il ierti pe Florin?

El tocmai iti ceruse iertare, stii?
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Preotul roman omnipod Preotul 21 09.03.2012 20:52:15
Dictionar forum Melissa Generalitati 38 10.02.2011 11:26:18
A fi roman,o rusine mihailt Generalitati 129 05.09.2010 20:52:32
Dictionar al scriitorilor romani (pentru cei interesati) LapetiteMoc Generalitati 0 27.04.2010 12:38:20
Episcop roman rapit de k.G.B. praxis Intamplari adevarate 2 18.11.2008 02:48:05