Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Biserica Ortodoxa si alte religii > Secte si culte
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 01.02.2013, 20:46:50
Doriana Doriana is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.11.2009
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 2.619
Implicit

Deci daca cineva e interesat sa citeasca din Sf Traditie e banat? Asta nu se putea face decat daca unuia dintre dvs nu i-a convenit si a apasat butonul "Report". Iar adminul, ascultator, a mai banat o data un sectar banat si asa de n ori, de dragul unui ortodox glumet. In timp ce ortodocsi cu ravna varsa cate mizerii pot pe topicul deschis tot de ei despre penticostali. Noi nu le vom da report, desigur... daca le place sa se scalde in mizerie, cine sunt eu sa ii opresc? Dar fiecare trebuie sa stie ca prin cea ce face seamana seminte din rodul carora vor culege in viitor. Si impreuna cu ei si cei care i-au tolerat. Caci atunci cand lasi raul sa creasca in gradina ta si nu iei atitudine, te faci partas cu el si vei culege impreuna cu el. Poate multi dintre voi nu sunt de acord cu cei in cauza, insa a vedea raul si a tacea inseamna lipsa de coloana vertebrala, adica frica. Si asta am remarcat-o de cand am intrat pe acest forum.

Multumesc celor care au incercat sa fie drepti, cum ar fi Ioanna sau userii catolici.
Penticostalul chiar citeste multe carti, si nu toate sunt penticostale...dŽoh...
__________________
"Iar mie, să nu-mi fie a mă lăuda, decât numai în crucea Domnului nostru Iisus Hristos, prin care lumea este răstignită pentru mine, și eu pentru lume!" Gal 6:14

Last edited by Doriana; 01.02.2013 at 21:05:26.
Reply With Quote