Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 15.03.2007, 11:07:14
floaredecolt floaredecolt is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 21.03.2006
Mesaje: 27
Implicit

vreau sa avem prezenti cat mai multi ortodocxi veritabili pe spatiul myspace.com, in comunicarea interetnica si religioasa pacifica si fructuasa...ce ziceti ?

eu cred in pacea ce o pot crea oamenii simpli credinciosi, tot ei pot salva vieti umane si mai ales sa aduca solutii optime comunicarii inter-religioase

cred ca viitorul face parte credintei adevarate in Hristos , dar pentru asta trebuie sa stim sa o aratam pacific si cu probe clare

si sa ascultam si parerile altora si probele lor
Dumnezeu lasa probe si dovezi ale prezentei lui peste tot unde omul disperat il roaga si il iubeste

eu cred ca Iisus va veni intr-o zi prin noi cei treziti in realitatea lasata de El , si apoi va veni si el

inainte "ca imparatiile sa se schimbe inimile oamenilor trebuie sa se schimbe"

va stept cu drag

al meu spatiu este :http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=118 518469

Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Este cineva inginer proiectant? Sau stiti pe cineva? JustNicol Generalitati 0 04.03.2012 19:43:18
am pus o cruce si o iconita sfinita pe sicriul deschis al bunicii mel buni Slujba inmormantarii 12 07.04.2011 21:25:21
S-a deschis magazinul online de carte si obiecte bisericesti a Mitropoliei Olteniei mihailt Resurse ortodoxe on-line 0 30.09.2010 15:13:57
profil misionar pe un site laic misionarul Resurse ortodoxe on-line 2 26.06.2008 23:32:09
Orthoblog! Primul blog ortodox deschis! isihie Stiri, actualitati, anunturi 1 16.06.2007 00:08:40