Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Biserica Ortodoxa si alte religii > Iudaismul
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 24.03.2021, 13:31:57
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit Analizarea iudeului-crestin-ortodox-Cuvant, Moroco-daco-românul!

Citat:
În prealabil postat de gpalama
Dupa 10 ani de zile tu esti de pus in dixtionar xu poza la cazuri irecuperabile nicidecum de discutat.

Iar poluarile astea pe forum de tipul "pamantul e al sectarilor si are nenumarate forme pkate" nunpot fi acceptate.

Inteleg ca eviti orice dialog pt.ca nu poti raspunde.
Nu poluez ci cred ce afirm, nu mint.

Citat:
Fa-ti un thread si analizeaza-te. Poate afli ceva despre tine. Poate iti culegi mintile pe acolo.

Ca de 10 ani suntem atatia care iti spunem sa ti le aduni.
Pai nu am de ce sa ma analizez singur, echipa voastra de crai de magi de la apus, voi cei trei tembeologi (AlinB, Igor si gpalama) vreti sa ma analizati, atunci hai, puneti aici intrebari despre mine daca vreti sa va raspund ca sa ma analizati ca pe un cobai, ca pe o broasca, ca ce vreti voi. Mai au fost si altii dar n-au avut atata necredinta si dorinta de a ma exclude si a ma contrazice ca voi trei.

Sunt pregatit, incerc sa va raspund cat mai sincer si adevarat posibil! Nu mi-e frica de intrebari. Nu evit dialogul!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 14.05.2021 at 13:22:11.
Reply With Quote