Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Umanitare
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #111  
Vechi 26.01.2012, 13:41:49
emiliulia emiliulia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2009
Locație: dorohoi,strada transilvaniei numarul 11
Religia: Ortodox
Mesaje: 153
Implicit Doamne ajutane ,Amin.

Buna ziua si sarut mana tuturor ,am revenit dupa o perioada lunga decand nu am mai vorbit despre noi ,va multumesc doamna Dumnezeu sa va rasplateasca si sa va dea multa sanatate vreau sa spun ca desi nu am mai intrat de mult o persoana se mai gandeste si la noi si nea dat o mana de ajutor va multumesc fie ca Bunul Dumnezeu sa va rasplateasca nu neati uitat ,nu vreau sa va mai spun de problemele noastre desi sunt multe de spus nu mai vreau sa va deranjez ,vreau doar sa va rog din toata inima sa ne purtati in rugaciunile dumneavoastra si pe noi ,sa trecem cu bine peste necazurile care se napustesc asupra noastra zi de zi ,atat as vrea sa va spun suntem intro cumpana foarte mare si avem nevoie de ajutor din partea dumneavoastra de aceea va rog si va implor sa fiti alaturi de noi .rugativa pentru noi va rog din suflet ,aceasta cumpana am sa va spun cand voi trece peste ea despre ce este vorba ,acum nu mai pot imi doresc sa fie bine pentruca vreau sa fie sanatate si la mine in casa ,Va multumesc Bunul Dumnezeu si Maica Domnului Nu ne lasa ajuta-ne sa trecem cu bine peste aceasta cumpana care nea lovit atat de tare incat numai mila Oamenilor si rugaciunile noastre si ale lor pentru noi ne va putea salva ,Doamne ajuta ajutane ingerasii nostri ajuta pe toata lumea ajuta-ne si pe noi ,Amin Doamne ajuta .
Reply With Quote
  #112  
Vechi 25.03.2012, 08:50:42
istina istina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 06.08.2010
Locație: departe de cei dragi
Religia: Ortodox
Mesaje: 71
Implicit Draga Iuliana

La multi ani IOANA MELISA pentru implinirea varstei de 9 anisori ,sa fii sanatoasa si sa cresti mare .Sa fii alaturi de mamica ta care va iubeste .Imi pare rau ca nu ai ma-i intrat si aici mamica sa ne mai spui situatia ta in acest moment ,sper sati fie bine si sa ai grija de copilasii tai.Multa sanatate si un Paste fericit alaturi de cei dragi tie.
Reply With Quote
  #113  
Vechi 11.04.2012, 09:14:54
istina istina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 06.08.2010
Locație: departe de cei dragi
Religia: Ortodox
Mesaje: 71
Implicit Mesaj de Sfintele Pasti de la Iuliana

Va doresc un Paste Fericit tuturor ,multa sanatate si Dumnezeu sa va lumineze casa ,cu respect si stima multa pentru nepotii raposatului domnul Aurel care miati ramas in suflet pentru toata viata si ati fost alaturi de mine mereu Dumnezeu sa va rasplateasca pentru tot ,sarut mana ,cu respect Iuliana.Paste Fericit va doresc. Va rog daca se poate puneti acest mesaj pe forum cand mai intrati deasemenea va doresc si dumneavoastra la fel aceleasi ganduri ,Paste Fericit ,Doamne ajuta.
Reply With Quote
  #114  
Vechi 12.05.2012, 12:34:37
istina istina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 06.08.2010
Locație: departe de cei dragi
Religia: Ortodox
Mesaje: 71
Implicit Un mesaj de la prietena noastra Iuliana

Va rog din suflet rugativa pentru mine nu ma simt bine in ultimul timp ,va implor din toata inima ,citesc Acatistul Sfantului Nectarie Taumaturgul la orele 23 sau 24 in miez de noapte nu conteaza la ce ora numitima si pe mine va rog in rugaciunile dumneavoastra ,alaturativa va rog din suflet sami revin ca ma simt foarte rau ,numele de botez Iuliana ,sarut man asi Dumnezeu sava rasplateasca bunatatea sufletului ,cu respect Iuliana.
Reply With Quote
  #115  
Vechi 27.05.2012, 10:33:17
istina istina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 06.08.2010
Locație: departe de cei dragi
Religia: Ortodox
Mesaje: 71
Implicit Domane ajuta tuturor

Aseara am vorbit cateva clipe cu Iuliana si a-s dori din suflet sa spun unei doamne deosebite ca are din partea mea tot respectul pentru bucuria care o va oferi aceste-i mamici.
Doamna D......,nu stiu cine sunte-ti dar face-ti o mare bucurie aceste-i familii ,va doresc sanatate si numai bine Dumnezeu sa va inzeceasca darul care i-l veti oferi Iulianei Dumnezeu v-a trimis la aceasta familie ,sper sa ii si cunoaste-ti odata .Multa sanatate va doresc tuturor.
Reply With Quote
  #116  
Vechi 27.05.2012, 12:53:05
nico.dia nico.dia is offline
Member
 
Data înregistrării: 16.06.2008
Mesaje: 38
Implicit doamne ajuta!

Doamne iisuse hristoase intareste sufletul surorii noastre iuliana ,da-i putere sa treaca peste aceasta cumpana ,dai forta si putere si insanatosete-o grabnic,amin
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Tu, mata sau dumneavoastra Adriana Cluj Generalitati 18 25.06.2014 14:08:57
Apelez la rugaciunile voastre alexina Umanitare 26 04.04.2011 12:39:25
Stiti dumneavoastra oare? goldfinger17 Intamplari adevarate 10 02.04.2011 22:06:43
parerea dumneavoastra Anamaria_anca Generalitati 12 11.03.2010 19:57:39