Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 25.11.2007, 15:02:32
bmd
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

In primul rind rog pe administrator sa lase acest topic o zi doua aici ca sa poata fii citit de fiecare. Multumesc de intelegere si de rabdarea arata mie.

Pentru ceilalti de pe forum va rog sa ma iertati de toate cuvintele proaste, de tot ce v-a lezat din partea mea, de smiteli de tot ce a venit prin mine.
Am ajuns la concluzia ca internetul scoate ce-i mai rau din mine. Asta nu mi-e mie de folos si voua nici atita.
Iertati-ma fratilor!
Am sa incerc sa ramin in umbra.
Marius
Reply With Quote
  #2  
Vechi 25.11.2007, 15:30:39
Negroponte's Avatar
Negroponte Negroponte is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.06.2006
Locație: Barlad
Mesaje: 747
Implicit

:)Marius nu cred ca trebuie sa te retragi.Pe mine nu m-ai lezat cu nimic si nici pe altii nu cred.Doar ca sunt zile mai bune si mai rele in viata noastra.Eu iti doresc numai zile bune si sa dea Dumnezeu ca in zilele noastre bune,ale fiecaruia dintre noi,sa ne intalnim in acest spatiu virtual si sa schimbam impresii si pareri cat se poate de reale.Doamne ajuta!
Reply With Quote
  #3  
Vechi 25.11.2007, 19:16:31
iuda iuda is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 11.06.2007
Mesaje: 144
Implicit

bmd ,eu nu am ce sa iti iert ,noi nu prea ne-am intalnit pe forum,dar sincer mi-ai lipsi din acest forum ,mi-ar place daca ti-ai schimba parerea si airamane:)fiecare are ispitele sale,trebuie numai sa stim sa trecem peste ele,sa stim sa ne controlam,daca tu ai observat ca ai facut ceva gresit cred ca te-ai putea sa te schimbi si sa nu fie nevoie sa iesi de pe forum .raul se poate schimba atunci cand vede omul observa ca face ceva rau si tu ai vazut asta si asta insemnand ca poti sa te schimbi(eu una nu stiu sa fi gresit,tu stii cel mai bine),si eu am vrut sa ies de pe forum la inceput dar apoi am fost incurajata si astfel mi-am schimbat parerea si am ramas.fiecare avem patimile noastre si defecte dar si calitati.eu una te rog sa ramai printre noi.
Reply With Quote
  #4  
Vechi 25.11.2007, 22:47:56
mirelat
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

draga marius, daca asta e chiar concluzia ta finala si nu mai e loc de intors, vreau doar sa iti spun ca mie una o sa imi lipsesti. cred ca esti un om dintr-o bucata, cel putin scrii din ceea ce simti, nu din ceea ce visezi... poate totusi te razgandesti si nu pleci definitiv, sa stii ca noi totusi te iubim, asa, cu bune si rele! si la urma urmei, nimeni nu-i perfect. ai grija de tine oriunde vei fi.

mirela
Reply With Quote
  #5  
Vechi 26.11.2007, 00:54:25
ancah
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Si calugarii simt cand trebuie sa se retraga din lume, ca apoi intariti sa revina.
Nici pe mine nu m-ai suparat cu nimic, iar daca eu te-m suparat cu ceva, te rog sa ma ierti. Te asteptam, cand vei vrea sa revii.
Anca
Reply With Quote
  #6  
Vechi 26.11.2007, 21:58:40
alexandra28again alexandra28again is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 18.07.2007
Locație: aaaaa
Mesaje: 614
Implicit

stai linistit.nu e vina ta,dar asta e ,islamul scoate ce-i mai rau din om.:)e normal sa te enervezi cand vezi atata imoralitate.si nu uita ca scrie in Biblie,cand iti aperi credinta,limba sa-ti fie ca de sabie.
Reply With Quote
  #7  
Vechi 26.11.2007, 22:25:29
cristina83 cristina83 is offline
Member
 
Data înregistrării: 29.03.2007
Mesaje: 93
Implicit

Si mie imi pare rau ca te retragi Marius. A mai plecat cineva din marea noastra familie. Poate te mai gandesti si ramai...
Reply With Quote
  #8  
Vechi 27.11.2007, 00:07:38
NiCcoleta NiCcoleta is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.02.2006
Locație: Iasi
Religia: Ortodox
Mesaje: 287
Implicit

Si eu m-am gadit de mai multe ori sa nu mai revin pe forum,dar de fiecare data ,dupa o bucatica d e timp reveneam "sa vad" ce mai fac ceilalti iubiti forumisti si le citeam din posatri si ma bucuram ,uneori mai dadeam cate un reply....asa-i viata:)

Sa fii fericit!
Reply With Quote
  #9  
Vechi 27.11.2007, 12:41:40
irina4m irina4m is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.11.2007
Mesaje: 120
Implicit

Doamne ajuta !:)
Reply With Quote
  #10  
Vechi 27.11.2007, 13:45:38
anita anita is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 28.06.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.734
Implicit

Citat:
În prealabil postat de bmd
In primul rind rog pe administrator sa lase acest topic o zi doua aici ca sa poata fii citit de fiecare. Multumesc de intelegere si de rabdarea arata mie.

Pentru ceilalti de pe forum va rog sa ma iertati de toate cuvintele proaste, de tot ce v-a lezat din partea mea, de smiteli de tot ce a venit prin mine.
Am ajuns la concluzia ca internetul scoate ce-i mai rau din mine. Asta nu mi-e mie de folos si voua nici atita.
Iertati-ma fratilor!
Am sa incerc sa ramin in umbra.
Marius
Eu cred ca viata printre musulmani e o incercare a lui Dumnezeu ,toate ne sunt date spre mantuire.
Dar "Cine rabda pina la sfarsit se va mantui"
Cuv. Paisie Aghioratul spune ca nu e rau sa gresim ca sa ne smerim ,caci daca nu pacatuim devenim mandri.
"Cine se inalta pe sine se va smeri" zice Mantuitorul ,e bine sa mai si gresim chiar daca ne pare rau dupa aia ,si chiar e bine sa ne para rau.
Uite si eu am gresit azi la servici ,m-am suparat pe cineva din slava desarta bineinteles si mi-am dat seama dupa ,dar ce folos .
Mai ales ca este post ispitele sunt mult mai mari ,sa nu uitam de asta.
Deci sa nu ne suparam unii pe altii .
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
In sfirsit s-a cascat IADUL!!! andreicozia Generalitati 29 05.06.2010 21:10:03