Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #331  
Vechi 22.09.2011, 18:02:34
Danut X Danut X is offline
Banned
 
Data înregistrării: 21.09.2011
Mesaje: 44
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Theodor_de_Mopsuestia Vezi mesajul
...sau asa ar trebui, asta e cazul ideal, dezirabil.
am atras atentia pentru ca aici exact invers se intampla.cum deschide cineva un subiect mai incitant cum crestinii incep si ii sar in cap si cer ca omul cu pricina sa fie banat, lucru ce se si intampla.am tot vazut ca se planga 'saracii' ortodocsi de forum, de atei si de altii, dar la ei nu se uita.nu au civilizatia forumurilor, iar bunavointa lor este scurta.deci adminul ar trebui sa tina cont si de asta, mai ales de asta in primul rand si sa nu plece urechea la 'plangerile' orisicui.inainte sa dea ban pentru o anumita plangere sa analizeze intregul 'conflict' , chiar si interogand persoana cu pricina.acum ca sa te inregistrezi pe forum ai nevoie de telefon mobil.ori nu cred ca are cineva chef sa-si schimbe numerele de telefon pentru tot felul de banuri primite din repezeala.asta e un of pe care am simtit sa-l zic. nu mai tot plangeti atata 'ortodocsilor' ca in mare parte vina e a voastra, pentru ca nu stiti sa va comportati.
  #332  
Vechi 23.09.2011, 08:08:13
fadmin's Avatar
fadmin fadmin is offline
Administrator
 
Data înregistrării: 11.07.2005
Mesaje: 66
Implicit

Va multumesc pentru mesaje, voi tine seama de propunerile voastre.

Toate bune,
Adrian
Subiect închis

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Nelamuriri din citate - "nu esti de-al Nostru" sophia Despre Biserica Ortodoxa in general 61 15.12.2012 20:09:01
Membrii uitati, membrii disparuti ai forumului nostru! cristiboss56 Generalitati 502 17.08.2011 15:07:01
Am nevoie de "putin" ajutor ! - Va rog nu treceti "peste" - Nu am liniste de o luna! valentinalogo Preotul 28 06.06.2010 07:26:42
Cine suntem? Ne ducem in lume si cautam tot "al nostru si ai nostri"? sophia Generalitati 40 03.05.2010 22:06:45
Biserica Ortodoxa in relatia cu proprii membrii Julius Biserica Ortodoxa in relatia cu alte confesiuni 2 09.08.2009 05:51:36