Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #71  
Vechi 25.07.2012, 17:22:06
AlinB AlinB is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.01.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 20.084
Implicit

Citat:
În prealabil postat de apophis Vezi mesajul
Arata-mi unde am zis ca toti userii nu's normali la creier. Iar insinuezi ca as fi nesimtit.

Astept adminul sa ia masuri, daca intr-adevar isi face treaba pe aici si nu-i baneaza doar pe unii.
http://forum.softpedia.com/index.php...#entry11431882

"Ia de aici, spor la citit. In alea 40 de pagini sunt vreo 2 sau 3 normali la creier. Mie nu mi s-a relevat nimic, eu nu cred ca in povesti cu zei care abia asteapta sa ma prinda la judecata.
http://www.crestinortodox.ro/forum/showthr...2533#post442533"
  #72  
Vechi 25.07.2012, 17:23:01
apophis apophis is offline
Banned
 
Data înregistrării: 01.05.2012
Locație: Braila
Religia: Ortodox
Mesaje: 261
Implicit

Citat:
În prealabil postat de AlinB Vezi mesajul
http://forum.softpedia.com/index.php...#entry11431882

"Ia de aici, spor la citit. In alea 40 de pagini sunt vreo 2 sau 3 normali la creier. Mie nu mi s-a relevat nimic, eu nu cred ca in povesti cu zei care abia asteapta sa ma prinda la judecata.
http://www.crestinortodox.ro/forum/showthr...2533#post442533"
Tu ori nu vezi bine ori nu vezi bine. Unde am zis ca toti sunt asa ma imbarligatorule?
  #73  
Vechi 25.07.2012, 17:29:11
AlinB AlinB is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.01.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 20.084
Implicit

Citat:
În prealabil postat de apophis Vezi mesajul
Tu ori nu vezi bine ori nu vezi bine. Unde am zis ca toti sunt asa ma imbarligatorule?
Pai tocmai, ai zis ca doar 2 sau 3 is normali restul cum sunt?
Si au scris destui - probabil peste 20.
  #74  
Vechi 26.07.2012, 05:15:35
ory ory is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.09.2006
Locație: Galați
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.524
Implicit

Citat:
În prealabil postat de apophis Vezi mesajul
Tu ori nu vezi bine ori nu vezi bine. Unde am zis ca toti sunt asa ma imbarligatorule?
Reino-ti baiete! Observ ca ai deschis acest topic tocmai pentru a te lua de toata lumea. Vezi sa nu te trezesti exclus instantaneu, si-asa cam asta "pretinzi" ca iti doresti.
__________________
" Nu suntem prizonierii propriului destin, suntem prizonierii propriei minti "
  #75  
Vechi 26.07.2012, 07:20:19
apophis apophis is offline
Banned
 
Data înregistrării: 01.05.2012
Locație: Braila
Religia: Ortodox
Mesaje: 261
Implicit

Papusa, ia-o mai usor cu amenintarile, nu-mi ia nimeni boii de la caruta daca sunt exclus. Apropo de asta, vezi ca exista un personaj care jigneste userii, pe ala nu-l exclude nimeni?
  #76  
Vechi 26.07.2012, 08:10:47
istina istina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 06.08.2010
Locație: departe de cei dragi
Religia: Ortodox
Mesaje: 71
Implicit ............

Ma scuza-ti ca deranjez si intru in discutie dar nu pentru a -mi da cu parerea pentru dumneavoastra sa parasiti acest forum .
Vreau doar sa spun un singur lucru care ma irita uneori ,,,De ce mereu apare cineva care imediat pune jar si ia foc majoritatea .Intru m-ai rar dar citesc tot ce se scrie si ma rog si eu pentru cei care au necazuri sa le fie m-ai bine ,insa mereu sunt discutii si incepe o mica cearta intre unii ,sincer va spun cand citesc uneori cat de frumos vorbiti si cate invataturi spune-ti s-au sfaturi celor care au nevoie de sprijin dar uneori ma mir cand citesc cate poate ascunde mintea unui om .
Nu va certati sunteti deosebiti ,sunteti oameni care da-ti sfaturi unor necajiti ,nu are rost sa va consumati energia ,rugati-va Bunului Dumnezeu sa ne lumineze pe toti sa gandim frumos si sa avem putere sa fim uniti unii cu altii .
  #77  
Vechi 26.07.2012, 20:11:09
adrian010155 adrian010155 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.05.2008
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 564
Implicit

Citat:
În prealabil postat de istina Vezi mesajul
ma scuza-ti ca deranjez si intru in discutie dar nu pentru a -mi da cu parerea pentru dumneavoastra sa parasiti acest forum .
Vreau doar sa spun un singur lucru care ma irita uneori ,,,de ce mereu apare cineva care imediat pune jar si ia foc majoritatea .intru m-ai rar dar citesc tot ce se scrie si ma rog si eu pentru cei care au necazuri sa le fie m-ai bine ,insa mereu sunt discutii si incepe o mica cearta intre unii ,sincer va spun cand citesc uneori cat de frumos vorbiti si cate invataturi spune-ti s-au sfaturi celor care au nevoie de sprijin dar uneori ma mir cand citesc cate poate ascunde mintea unui om .
Nu va certati sunteti deosebiti ,sunteti oameni care da-ti sfaturi unor necajiti ,nu are rost sa va consumati energia ,rugati-va bunului dumnezeu sa ne lumineze pe toti sa gandim frumos si sa avem putere sa fim uniti unii cu altii .
__________________
Te rog, Doamne, intareste-ma in credinta, caci murdar si pacatos sint dinaintea Fetei Tale.
  #78  
Vechi 26.07.2012, 22:55:35
TunsDiana
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de istina Vezi mesajul
Ma scuza-ti ca deranjez si intru in discutie dar nu pentru a -mi da cu parerea pentru dumneavoastra sa parasiti acest forum .
Vreau doar sa spun un singur lucru care ma irita uneori ,,,De ce mereu apare cineva care imediat pune jar si ia foc majoritatea .Intru m-ai rar dar citesc tot ce se scrie si ma rog si eu pentru cei care au necazuri sa le fie m-ai bine ,insa mereu sunt discutii si incepe o mica cearta intre unii ,sincer va spun cand citesc uneori cat de frumos vorbiti si cate invataturi spune-ti s-au sfaturi celor care au nevoie de sprijin dar uneori ma mir cand citesc cate poate ascunde mintea unui om .
Nu va certati sunteti deosebiti ,sunteti oameni care da-ti sfaturi unor necajiti ,nu are rost sa va consumati energia ,rugati-va Bunului Dumnezeu sa ne lumineze pe toti sa gandim frumos si sa avem putere sa fim uniti unii cu altii .
Foarte bun sfat ati dat!
  #79  
Vechi 26.07.2012, 23:34:15
RalucaG RalucaG is offline
Member
 
Data înregistrării: 22.11.2010
Mesaje: 82
Implicit Re:

Apophis, cu parere de rau scriu si eu ca nu aduci nimic util forumului. Trolezi, esti rau intentionat, jignesti. Gasim prea destul astfel de atitudini in RL ca sa ne mai "bucuram" de ele si pe un forum de spiritualitate. You simply do not fit in this picture. Ontopic: eu m-as bucura daca ai parasi forumul asta.
  #80  
Vechi 27.07.2012, 10:47:15
ory ory is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.09.2006
Locație: Galați
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.524
Implicit

Citat:
În prealabil postat de istina Vezi mesajul
Ma scuza-ti ca deranjez si intru in discutie dar nu pentru a -mi da cu parerea pentru dumneavoastra sa parasiti acest forum .
Vreau doar sa spun un singur lucru care ma irita uneori ,,,De ce mereu apare cineva care imediat pune jar si ia foc majoritatea .Intru m-ai rar dar citesc tot ce se scrie si ma rog si eu pentru cei care au necazuri sa le fie m-ai bine ,insa mereu sunt discutii si incepe o mica cearta intre unii ,sincer va spun cand citesc uneori cat de frumos vorbiti si cate invataturi spune-ti s-au sfaturi celor care au nevoie de sprijin dar uneori ma mir cand citesc cate poate ascunde mintea unui om .
Nu va certati sunteti deosebiti ,sunteti oameni care da-ti sfaturi unor necajiti ,nu are rost sa va consumati energia ,rugati-va Bunului Dumnezeu sa ne lumineze pe toti sa gandim frumos si sa avem putere sa fim uniti unii cu altii .
Maaaama, esti varza la gramatica!
Stiu ce replica "se cuvine": "Dumnezeu n-are nevoie de o scriere corecta", eu insa cred ca aceste probleme tin de lene, lenea de a invata, iar lenea este un pacat stipulat in decalog. Vad ca la sfaturi te pricepi, dar n-ar fi rau sa faci cateva lectii de gramatica, toti gresim in acest sens, doar nu suntem toti filologi, tu insa ai nevoie de cateva ore suplimentare.
Te-am citit si pe "Umanitare"....
__________________
" Nu suntem prizonierii propriului destin, suntem prizonierii propriei minti "

Last edited by ory; 27.07.2012 at 10:54:20.
Subiect închis



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Fetita mea se bucura ca Dumnezeu o ajutat-o taluta Intamplari adevarate 22 23.11.2011 16:17:35
Daca Dumnezeu ne-ar parasi pentru o zi? CuzaSfant Intrebari utilizatori 10 08.10.2010 23:32:57
Va parasi Dumnezeu lumea pentru pacatele ei? costel Generalitati 23 03.09.2010 23:58:09
Cum se bucura omul curat? cred_cu_adevarat Generalitati 6 19.04.2010 21:48:30
Bucura - te ! cristiboss56 Rugaciuni 2 25.12.2008 00:20:47