Subiect: derutat
View Single Post
  #15  
Vechi 03.12.2010, 21:56:54
VladCat
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de Rearbottoms Vezi mesajul
Tu ai incercat sa citesti ce-am scris mai sus? Cum poate sa fie pacat o chestie pe care n-o poti controla? E ca si cum ai spune ca e pacat sa-ti placa de Jessica Alba (mmm.. Jessica :X). Ce poti face in sensul asta?
"Desfrau"? Asculta, pentru tine e desfranare sa fii straight? Ei bine, un homosexual simte pentru un alt barbat, ceea ce un heterosexual simte pentru o femeie. Ce desfrau?

Acu' eu n-as vrea sa iau apararea homosexualilor, am si spus ca ma dezgusta chestia asta. DAR TOTUSI, nu e vina lor - si mi se pare de-a dreptul hilar sa vad oameni care incep: "ia uite pacatosul, e homosexual", de parca el a vrut sa fie homosexual.. Si chiar presupunand ca exista homosexuali crestini, si le e rusine, si refuza sa aiba vreo relatie cu cineva: pana la urma, oricat ar nega, ei tot homosexuali sunt, dar in mod pasiv.
daca admir frumusetea Jessicai Alba si imi doresc SA O CUNOSC iar cunoscand-o imi doresc sa fiu cat mai apropiat de ea, sa avem o comuniune cat mai stransa care poate fi aprofundata si prin relatii fizice e o chestie....daca nu o cunosc si imi doresc SA O COMSUM, eventual in toate felurile posibile (desi unul e "suficient") e alta chestie........homosexualitatea intra la capitolul degenerari ale acelei "pofte de comsum"....nu ca nu ar fi degenerata din start...te-ai astepta ca femeile chiar atee fiind sa aiba o intelegere intuitiva mai ridicata cand vine vorba de relatiile fizice

Last edited by VladCat; 03.12.2010 at 22:01:33.
Reply With Quote