View Single Post
  #100  
Vechi 14.04.2009, 18:54:04
andreicozia andreicozia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.02.2009
Locație: Hristos, Budha, Mohamed, Krisna, iubire, pace
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.810
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Anca-Miha Vezi mesajul
Eu am avut onoarea de a-i intalni si inca imi aduc aminte de

costumul vechi, purtat cu demnitate pe care il avea regele pe el. Regina Ana,

deasemeni o rochie purtata si raspurtata.

Anca, nu inteleg cum de ai putut sa pici intr-o asemenea plasa, la cita experienta ai in imagini false si manipulari de imagine.

Acesti indivizi stau, la propriu, pe saci de bani, banuiesc ca bat miliardul de euro, si ei defileaza "smeriti" in costumele lor din '44-a. Sa le fie rusine ca umbla in cirpe si rochii raspurtate, cita lipsa de demnitate, chipurile sa "se coboare la nivelul oamenilor".

Doamne, cita circoteca, incredibil, iar noi naivii cadem in mrejele lor.

Multumim pentru acest detaliu deosebit de semnificativ.

Inteleg ca in cei 50 ani nu au putut face nimic pentru Romania dar in ultimii 20 ce au facut Anca in afara de a sta prin procese de retrocedare a absolut tuturor "caramizilor"?

Sa-ne si noua citeva dovezi documentate al re-investirii acestor bani storsi ianpoi in comunitatea romaneasca.

Spuneai de retrocedarile din Grecia si regele lor, si ce-i cu asta?...la fel de avari si mirsavi sunt si acolo...Intreaba-i pe grecii de rind cind ai ocazia. Acestea sunt unlele din conditiile aderarii la UE, care tradus in EURO, inseamna miliarde de Euro inapoi in vest, stoarse de pe spinarile acestor state amarite
Numai ca un Dumnezeu exista, si dupa cum vezi banii lor tipariti fara acoperire incep sa se duca pe apa simbetei
Reply With Quote