Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Umanitare
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 11.04.2012, 08:14:54
istina istina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 06.08.2010
Locație: departe de cei dragi
Religia: Ortodox
Mesaje: 71
Implicit Mesaj de Sfintele Pasti de la Iuliana

Va doresc un Paste Fericit tuturor ,multa sanatate si Dumnezeu sa va lumineze casa ,cu respect si stima multa pentru nepotii raposatului domnul Aurel care miati ramas in suflet pentru toata viata si ati fost alaturi de mine mereu Dumnezeu sa va rasplateasca pentru tot ,sarut mana ,cu respect Iuliana.Paste Fericit va doresc. Va rog daca se poate puneti acest mesaj pe forum cand mai intrati deasemenea va doresc si dumneavoastra la fel aceleasi ganduri ,Paste Fericit ,Doamne ajuta.
Reply With Quote
  #2  
Vechi 12.05.2012, 11:34:37
istina istina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 06.08.2010
Locație: departe de cei dragi
Religia: Ortodox
Mesaje: 71
Implicit Un mesaj de la prietena noastra Iuliana

Va rog din suflet rugativa pentru mine nu ma simt bine in ultimul timp ,va implor din toata inima ,citesc Acatistul Sfantului Nectarie Taumaturgul la orele 23 sau 24 in miez de noapte nu conteaza la ce ora numitima si pe mine va rog in rugaciunile dumneavoastra ,alaturativa va rog din suflet sami revin ca ma simt foarte rau ,numele de botez Iuliana ,sarut man asi Dumnezeu sava rasplateasca bunatatea sufletului ,cu respect Iuliana.
Reply With Quote
  #3  
Vechi 27.05.2012, 09:33:17
istina istina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 06.08.2010
Locație: departe de cei dragi
Religia: Ortodox
Mesaje: 71
Implicit Domane ajuta tuturor

Aseara am vorbit cateva clipe cu Iuliana si a-s dori din suflet sa spun unei doamne deosebite ca are din partea mea tot respectul pentru bucuria care o va oferi aceste-i mamici.
Doamna D......,nu stiu cine sunte-ti dar face-ti o mare bucurie aceste-i familii ,va doresc sanatate si numai bine Dumnezeu sa va inzeceasca darul care i-l veti oferi Iulianei Dumnezeu v-a trimis la aceasta familie ,sper sa ii si cunoaste-ti odata .Multa sanatate va doresc tuturor.
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Tu, mata sau dumneavoastra Adriana Cluj Generalitati 18 25.06.2014 13:08:57
Apelez la rugaciunile voastre alexina Umanitare 26 04.04.2011 11:39:25
Stiti dumneavoastra oare? goldfinger17 Intamplari adevarate 10 02.04.2011 21:06:43
parerea dumneavoastra Anamaria_anca Generalitati 12 11.03.2010 18:57:39