Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 14.01.2013, 20:04:44
Miha-anca
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ovidiu b. Vezi mesajul
Am atras atenția asupra doamnei respective, tocmai ca să văd dacă te complaci în asemenea "super argument".



La început aveai o altă părere. Tocmai am atras atenția că aducând asemenea argumenete, nu veți convinge pe nimeni.



Sensibilitate? Dacă nu sunt de acord cu aberațiile ei, am fost catalogat anticreștin. Nu am făcut decât să semnalez acest fapt.



Nu am comentat intenția ei, ci agumentele ei. Poate într-un final vei reuși să faci diferența.



Baricada prostiei? Nu mulțumesc, eu așa ceva nu servesc, doar de dragul "bunei intenții".



Interesant că ai ajuns la concluzia asta, doar când nu sunt de acord cu soluțiile aberante - d-na judecător și prostestele pe care le-am postat. De aici poate și alegerea mea de a dezerta.



Nu scriu nimic despre mine din alte considerente. De când am devenit subiectul topicului? Apoi sunt multe ate motive pe care oricum nu le vei înțelege.



E propia lor alegere, nimeni nu i-a obligat să o facă. Dar asta nu înseamnă că dacă ție așa ți se pare că e corect, eu trebuie să mă conformez dorinței tale. Poate îmi respecți alegerea și treci pese detaliile tale subiective.
ovidiu b, doar prima parte a raspunsului iti era adresat; restul era pentru toata lumea. Imi pare rau ca ai luat totul personal. Nu cred ca tu ai clona; dar sunt altii si altele, care clar sunt clone. Nu ai devenit in nici un fel subiectul topicului; dar m-am foslosit de raspunsul scris tie, ca sa mai adaug unele consideratii generale.
Reply With Quote
  #2  
Vechi 14.01.2013, 20:38:05
ovidiu b.
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Miha-anca Vezi mesajul
ovidiu b, doar prima parte a raspunsului iti era adresat; restul era pentru toata lumea.
Era bine de precizat, nu aveam de unde să știu.

Citat:
În prealabil postat de Miha-anca Vezi mesajul
Imi pare rau ca ai luat totul personal. Nu cred ca tu ai clona; dar sunt altii si altele, care clar sunt clone. Nu ai devenit in nici un fel subiectul topicului; dar m-am foslosit de raspunsul scris tie, ca sa mai adaug unele consideratii generale.
Nu face nimic, doar că mie mi-a sunat altfel.
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Sanatate Mosh-Neagu Postul 255 30.07.2017 13:46:00
o rugaciune pentru sanatate maria32 Umanitare 34 09.07.2015 16:05:09
Crestinul ortodox si cardurile de sanatate dorinastoica14 Despre Biserica Ortodoxa in general 134 26.11.2012 01:34:06
Religie alternativa CristanN29 Despre Biserica Ortodoxa in general 8 25.11.2010 12:05:42
Rugaciune pentru Sanatate t_a_pirvu Umanitare 4 15.09.2010 12:58:53