![]() |
![]() |
|
#3
|
|||
|
|||
![]() Citat:
Apoi vorbesti de rasism, dar aia pare o acuzatie tipica venita din partea unui musulman. De fapt nici nu m-ar mira sa existe astfel de indivizi care se dau crestini sub acoperire in spatele tastaturii. Citat:
Pana la urma care e scopul tau pe forumul asta ortodox. Tu esti penticostal, acum convertit aparatorul musulmanilor. Alta treaba nu ai in afara de a dezbina atasamentul dogmatic al crestinului ortodox fata de biserica mama? Cred ca ne descurcam noi singuri intre noi si ne acuzam de erezii cu treaba asta. Nu e nevoie de serviciile tale. Ai avut atatea postari pe forumul asta pana acum, chiar nu poti percepe pana la urma la cine slujesti prin actiunile tale?
__________________
13. Dar având același duh al credinței, - după cum este scris(in psalmi): "Crezut-am, pentru aceea am și grăit", - și noi credem: pentru aceea și grăim, 14. Știind că Cel ce a înviat pe Domnul Iisus ne va învia și pe noi cu Iisus și ne va înfățișa împreună cu voi. (Epistola 2 către Corinteni Cap 4) |
|