Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Intrebari utilizatori
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 18.05.2011, 10:05:25
Dorinuta Dorinuta is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 13.04.2011
Mesaje: 3
Implicit OMENIE!!

Am citi articolului domnului Cocosila, si comentariile de mai jos. Fiecare este cu parerea lui, iar semnatarul articolului se vede clar ca este impotriva animalelor. Eu cred ca avem dreptul si noi si toate viatile sa traim pe acest pamint, sa nu ne exploatam unii pe altii asa cum o facem. Si nu cred ca un OM care are mila si intelegere pentru animale , nu are si pentru oameni, fie copii sau batrani. Am vazut familii care au si copii si animale. Eu cred ca este PACAT, NUMAI atunci cind vezi doar animalul de linga tine si nu ii ajuti si pe oameni. De latrat, nu le poti interzice..pt ca noi LATRAM mai rau decit ei, la toate orele din zi si din noapte si am ajuns de o rautae si cruzime ca am speriat toata Europa. Sa fim intelepti si sa ne acceptam defectele, sa fim MAI BUNI,TOLERANTI, si sa avem MILA si DRAGOSTE si fata de Oameni si fata de vietatile lasate tot de DUMNEZEU!! DORISA
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Ce va face sa credeti in Dumnezeu ,cum slaviti iubirea fata de divinitate kappa_ii Generalitati 4 13.12.2011 22:07:35
dragostea exagerata pentru animale de companie urzicuta Generalitati 169 06.10.2011 13:56:31
Earthlings - documentar socant despre cruzimea fata de animale Floar3 Generalitati 2 30.10.2009 15:44:13