![]() |
![]() |
|
#1
|
|||
|
|||
![]()
Nu stiam ce titlu sa pun:))
Caut un sat in varf de munte uitat de lume unde sa ma retrag pentru o vreme si sa incerc sa imi regasesc linistea sufleteasca...mi-ar placea sa fie si un lac sau un rau prin apropiere, si padure:)daca cineva cunoaste sau a locuit intr-un astfel de sat imi poate raspunde aici sau ma poate contacta la id mess sebastian.9696@yahoo.it Cei care nu au nimic de spus sunt rugati sa se abtina de la intrebari si comentarii inutile.. Va multumesc!!! |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Cam acelasi lucru imi doresc si eu,regasirea linistii sufletesti...Poti cauta pe net diverse informatii care sa te ajute in gasirea satului mult visat. O varianta ar fi si sa mergi sa stai la o manastire. Eu aceasta varianta am sa o aleg. Tu stii mai bine ce-ti doresti si ce-ti va face bine,eu doar am incercat sa-ti mai dau o sugestie. Doamne ajuta!
|
#3
|
||||
|
||||
![]()
Cel mai bine e sa te refugiezi la un schit intr-un varf de munte. Cel putin nu o sa fii "de capul tau",adica vei avea niste indrumatori spirituali,deci o companie potrivita.
|
#4
|
||||
|
||||
![]()
Două recomandări
1. pentru 2-3 zile: http://pelerinortodox.blogspot.com/2...n-busteni.html 2. dacă vrei să rămâi în acea zonă în continuare mai multe zile. Se află în apropiere de prima, unde era înainte casa de odihnă a preoților. Costă 20 lei pe noapte o cameră (de persoană). Este lângă un mic schit (care aparține de mânăstirea Sfânta Treime). Programul tău este independent de programul schitului. http://www.crestinortodox.ro/manastiri/manastirea-sfanta-treime-busteni-117446.html Last edited by Carmen FUNIERU; 20.02.2011 at 22:36:51. |
![]() |
|
![]() |
||||
Subiect | Subiect început de | Forum | Răspunsuri | Ultimele Postari |
O simpla intrebare formata din mai multe | St Ocea | Generalitati | 104 | 02.01.2011 16:17:34 |
O simpla intrebare ! | nomansland | Generalitati | 14 | 19.07.2010 15:24:05 |
O simpla intrebare | Alexandr_Bazil | Generalitati | 12 | 09.03.2007 10:26:59 |
O intrebare simpla catre administrator | SCORPIUS | Generalitati | 5 | 06.12.2006 15:11:04 |
|